Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

ICEBERG Taze Saklama Merkezi Tesisimiz un sektörünün lider firmalarından Yüksel Tezcan Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ ‘nin tescilli markası olan ICEBERG Markası ile 2009 yılından beri sektöre soğuk hava deposu olarak hizmet vermektedir. 2019 yılı sonunda yeni adresine taşınacak olan firmamız halihazırda mevcut adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız deneyimli ve uzman kadrosu ile kalite standartlarından ödün vermeden hizmet portföyünü genişletmek için çalışmaktadır.

ICEBERG Taze Saklama Merkezi olarak sadece soğuk hava depolama hizmeti vermekle kalmıyoruz, bünyemizde bulundurduğumuz konularında uzman mühendislerimiz ile muhtelif ürünlerinizi muhafaza süresi boyunca kalite standartları açısından kontrol ediyor, ürünleriniz hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi veriyoruz.

Müşterilerimize ürünlerinin giriş ve çıkışlarını izleyebilecekleri kamera sistemimizin şifreleri ve 7/24  kayıt yapabilen son teknolojik otomasyon sistemimizle ürünlerinin konulduğu odalara ait sıcaklık kayıtlarını da paylaşabilmekteyiz.

Tesisimiz İzmir ‘in Bornova İlçesinin merkezinde bulunmakla birlikte ulaşım, nakliye ve haberleşme kanallarının sıkıntısız işlediği bir konumdadır.

Fiyat politikamızı belirlerken müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur sizler için en uygun fiyatı belirlemeye çalışırız.

MİSYONUMUZ;

Faaliyette bulunduğumuz gıda sektörünün açığa çıkan tüm depolama ihtiyaçlarını göz önüne alarak dizayn edilen tesisimizde bütüncül kalite anlayışı ile insana, çevreye, ekonomik ve ahlaki değerlere sahip çıkarak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

VİZYONUMUZ;

Müşterileri arasında hizmet kalitesinde birinci tercih olmak, ayrıca sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle sektörde lider olmaktır.